Nawigacja Garmin

nawigacja gps garmin

Jeżeli planujemy zakup nawigacji samochodowej, to przed nami kilka istotnych decyzji do podjęcia. Przede wszystkim należy określić jej przeznaczenie, nowoczesne urządzenia doskonale sprawują się w różnych warunkach, jednak to czy będziemy jeździli tylko po dużych miastach czy być może będziemy wybierali mniej uczęszczane trasy ma ogromne znaczenie. Poza tym liczy się częstotliwość oraz cena aktualizacji. Każdy producent oferuje nam sprzęt z aktualną mapą jednak po jakimś czasie trzeba wznowić oprogramowanie. Nawigacja firmy Garmin umożliwia nam dożywotnią i całkowicie darmową aktualizację wszystkich map. Poza tym producent może się pochwalić kilkoma niezawodnymi modelami. Nawigacje są nowoczesne, proste w obsłudze i w przystępnej cenie.

Opis konkretnych modeli powinien pomóc Ci podjąć właściwą decyzję:

Garmin Nuvi 40 – to przenośny i wielozadaniowy system nawigacyjny, który ma zainstalowane mapy Europy Środkowo- Wschodniej. Nawigacja wyróżnia się anty odblaskowym ekranem, który będzie wyraźny i doskonale widoczny nawet w sytuacjach dużego naświetlenia. Sprzęt ma ekran o przekątnej 4,3 cala, obsługiwany jest dotykowo. Wbudowany akumulator pozwala na dwugodzinną pracę, zasilanie podłącza się do gniazda zapalniczki. Dodatkową funkcją jest omijanie autostrad i dróg płatnych, natychmiastowe przeliczanie trasy oraz informacje o ograniczeniach prędkości.

Garmin NUvi 50LM – jest to nawigacja samochodowa, jednak świetnie może sprawdzić się także podczas pieszych wędrówek. Marka Garmin stawia na praktyczne rozwiązania, nawigacja ma ekran pokryty anty odblaskową warstwą, dzięki czemu nie przeszkadza nam nawet duże nasłonecznienie. Ekran jest duży, ma przekątną 5 cali i bardzo wyrazisty wyświetlacz. Sprzęt ma zainstalowane mapy Polski, ale także Austrii, Czech, Grecji, Rumunii i Łotwy. Dzięki nawigacji Garmin planowana trasa może być: najszybsza, najkrótsza, z pominięciem dróg płatnych lub miejsc niebezpiecznych.

Garmin Nuvi 2455 – nawigacja przenośna, nadaje się do samochodu lub do pieszych wędrówek. Zaletą jest możliwość użytkowania jej zarówno w pionie jak i w poziomie. Ekran jest dotykowy i interaktywny. Nawigacja ma czterocalowy wyświetlacz, oraz szybki proces. Nawigacja Nuvi 2455 przeszła sporą aktualizację, odświeżony został wygląd oraz interfejs, uaktualnione są wszystkie mapy. Użytkownik może skorzystać z wielu pożytecznych funkcji, jeśli na przykład nawigacja wykorzystywana jest do pieszych wędrówek to można nie tylko określić cel trasy, ale możemy również uwzględnić jazdę tramwajem czy autobusem miejskim. Sprzęt ma wbudowaną antenę wewnętrzną. Innowacyjnością jest możliwość swobodnej zmiany głosu lektora lub wgranie własnych wskazówek.

Nawigacja Garmin - Ranking

Poniżej przedstawiamy ranking, który powinien ułatwić wybór. Są to najchętniej wybierane produkty w kategorii Nawigacja Garmin. Ranking został stworzony na podstawie danych udostępnianych przez porównywarkę cen Skąpiec.pl. Dane w poniższej tabeli aktualizują się codziennie!

Miejsce Nawigacja Garmin Cena
1Garmin DRIVE Smart 61 LMT-S EUAktualna Cena
2Garmin Drive 50 LMTAktualna Cena
3Garmin DriveSmart 61 LMT-D Aktualna Cena
4Garmin Zumo 595LM Europe Travel EditionAktualna Cena
5Garmin Drive 40 CE EuropaAktualna Cena

najpopularniejsze zapytania:

 • garmin nuvi 42 opinie
 • najlepsza nawigacja 2017
 • nuvi50lm

Nawigacja Garmin - Opinie i komentarze

 • 30 marca 2014 at 14:43
  Permalink

  Chciałem zaszaleć i kupić sobie porządną nawigację GPS do samochodu i dlatego wybrałem Garmin. Moim zdaniem jest to sprzęt warty swojej ceny i warty polecania.

  Odpowiedz
 • 11 października 2014 at 20:26
  Permalink

  Nawigacja taka o,moglo byc lepiej ale nie ma co narzekac za ta cene.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *