Nawigacja Goclever

Nawigacja: Ranking - TOP 3 - Poradnik - Opinie

Nawigacja Goclever - Ranking 2021

NrFotoNazwaCenaProducentZaletyWady

Najlepsze TOP3 - Nawigacja Goclever

Poniżej 3 najlepsze produkty w kategorii Nawigacja Goclever. Sprawdź ceny i gdzie kupić najtaniej.

 • - Cena od zł do zł
 • - Cena od zł do zł
 • - Cena od zł do zł
Producent

Jaka Nawigacja Goclever najlepsza?

Nawigacja samochodowa to nowoczesny sprzęt, dzięki któremu każda podróż stanie się łatwiejsza. Służy ona nie tylko do kierowania w konkretne miejsce, ale także do wybierania najbardziej optymalnej trasy, do wyszukiwania punktów użyteczności publicznej oraz do słuchania muzyki czy przeglądania zdjęć. Jeżeli jesteśmy zdecydowani na zakup takiego sprzętu to firma Goclever zapewni nam niską cenę i zaawansowaną technologię. Pod marką Goclever Navio kryją się nowoczesne nawigacje samochodowe, które mają bardzo dokładne mapy Polski i Europy. Nawigacja zapewnia dobry zasięg nie tylko w centrum miasta, ale również w górach czy w lesie.

Jeśli nie wiesz na jaki model się zdecydować to przeczytaj poniższą charakterystykę:

Goclever Navio 505 – jest to przenośny sprzęt do nawigacji. Całość jest bardzo prosta w montażu, system sprawdza się w wielu autach. Nawigacja ma duży, pięciocalowy ekran, jej procesor o częstotliwości 500 MHZ zapewnia stałą i bezawaryjną pracę. Posiada wyjście audio oraz slot na karty pamięci. Gocelever Navio 505 to bardzo dokładne i aktualne mapy Polski, które mogą być wyświetlane w jakości 3D. Poza tym system umożliwia wybieranie najlepszej lub najkrótszej trasy, omijanie korków czy informację o fotoradarach.

Goclever Navio 405 – nowoczesny wygląd i prostota użytkowania sprawia, że nawigacja Goclever nadaje się nie tylko dla zaawansowanych użytkowników. W zasadzie tuż po rozpakowaniu sprzęt można włączyć i cieszyć się jego funkcjonalnością, obsługa jest prosta i przyjemna. Nawigacja ma czterocalowy wyświetlacz z podświetleniem typu LED, dzięki czemu obraz jest szczegółowy i wyrazisty. Wbudowany GPS pozwala na bardzo dokładnie określenie lokalizacji nawet w trudnych warunkach. Nawigacja posiada aktualną bazę foto radarów, ma mnóstwo zaznaczonych punktów użyteczności publicznej oraz asystenta toru ruchu. Pamięć może być rozbudowana kartami micro SD.

Goclever Navio 705 – to zdecydowanie bardzo zaawansowany technicznie sprzęt. Tym co go wyróżnia jest przejrzysty siedmiocalowy ekran o wysokiej rozdzielczości. Obsługa dotykowa jest łatwa, ikony są wyraziste i duże a mapy bardzo szczegółowe. Plusem jest wbudowany moduł Bluetooth , dzięki któremu można łączyć się bezprzewodowo na przykład z telefonem komórkowym. Nawigacja świetnie sprawdza się podczas oglądania zdjęć i słuchania muzyki. Zainstalowane mapy Polski są bardzo dokładne, budynki i przestrzeń może być wyświetlane w wersji 3D, dzięki czemu obraz jest bardzo realistyczny. Marka Goclever stawia na proste rozwiązania, dlatego też nawigacja jest intuicyjna i łatwa w obsłudze.

2 komentarze
 1. Kupiłem dziś nawigację Goclewer 525 PL.Po przyjściu do domu podłączyłem do laptopa i włączyłem nawigację.Zacząłem poznawać funkcje.Po jakiś 2 godzinach wyłączyłem nawigację i po chwili (prawie od razu) chciałem ją znowu włączyć.Na ekranie pojawił się drżący obraz z logo firmy.Nawigacja na nic nie reagowała,pozostając w stanie włączenia i wyświetlania logo goclever.Zdecydowałem się odłączyć nawigacje od zasilania (laptopa)i po włączeniu zaczęła działać jakby wcześniej nic się nie stało.Chyba się zawiesiła,ale czy to normalne,czy może wada mojego nowo zakupionego egzemplarza.

 2. Ja mam tylko goclevery model 520 NAVIO . Moim zdaniem są to najlepsze nawigacje do nauki jazdy . Nie kupuj Garmina , nie kupuj tom toma .
  Poleciłbym Beckera ,
  Dla mojej jazdy amatorskiej , jeżdżę kilka lat z gocleverem jak wyżej . Nie słuchaj tych pierdolców w sklepach , ścIemniaczy , naciągaczy .
  Kieruj się rozsądkiem i wiedzą z internetu .
  Do tych nawigacji tj. Możesz użyć innych map np. igo Primo , igo Here , Sygic oraz auto mapę . Wgrywasz oprogramowanie , a potem mapy , jakie chcesz np. mapę Polski itp. itd .
  Koszt goclevera 200 – 300 pln.
  Wgranie oprogramowania z mapami od 25 – 150 pln
  Germin drogi
  tom tom drogi
  Nie polecam . Pozdrawiam użytkowniów goclevera .

  Dodaj Odpowiedź