Lark FreeBird 50.4 HD BT

Nawigacja pracuje na oprogramowaniu LarkMap z wgraną mapą Polski. Drogi posiadają pełną numerację, a Nawigacja wykorzystuje bogatą geograficzną bazę danych Copernicus. Wgrane mapy są bardzo szczegółowe, wszystkie wsi i miasta posiadają kompletną sieć dróg, oprócz tego posiada 2,2mln punktów adresowych oraz 100 000 lokalizacji obiektów takich jak urzędy, centra handlowe, banki i bankomaty, hotele, atrakcje turystyczne itd.

Nawigacja została wyposażony  duży i czytelny w 5 calowy ekran o rozdzielczości 800×480 pikseli, dzięki czemu na wyświetlaczu widoczny jest większy niż w większości nawigacji fragment terenu, co ułatwia orientację i planowanie manewrów.

Nawigacja nie jest droga i zupełnie wystarczająca dla osób poruszających się w obrębie kraju. Do jej plusów trzeba zaliczyć szybkość obliczania tras i intuicyjny interfejs. Dla osób nie przepadających za sztucznymi głosami lektorów – niespodzianka w Lark FreeBird wykorzystuje komunikaty czytane przez znanych lektorów (Tomasz Knapik i Monika Faron-Miśtak do wyboru).

Obsługa nawigacji jest bardzo prosta i intuicyjna, nawet wskazywanie ewentualnych błędów na mapie można uczynić w kilku ruchach, bez konieczności przerywania jazdy. Na urządzeniu można uruchamiać również pliki muzyczne i wideo, a także odczytywać e-booki.

 

We will be happy to hear your thoughts

      Dodaj Odpowiedź